BAŤA & KALÁBŮF NĚŽNÝ BEAT

  facebook

AKTUALITY - NOVINKY - OZNÁMENÍ

Vítejte v novém roce 2006

Je to ostuda, ale poslední aktualita, pokud není drzost tuto rubriku takto nazývat, byla v květnu minulého roku. Od té doby se mnohé změnilo, nejen počasí, ale hlavně bubeník. Novým právoplatným členem se stal v září minulého roku Zdeněk Hes z Roudnice nad Labem, takže teď už se nemůžeme vymlouvat a hurrrrá do studia nahrát novou desku !?
Rád bych připomněl několik akcí z minulého roku, které stáli za to, aby jste věděli o co jste přišli a kam letos jít. Velmi se vydařil Horolezecký festival v Teplicích nad Metují, kde jsme hráli podruhé a doufám, že si tam zahrajeme i potřetí a opět si trochu zahorolezem (to je divný slovo). Máme z toho spoustu obrázků, které budete moci najít v sekci "Fotky".
Po roční pauze jsme opět hráli v Úštěku na jarmarku, to je taky krásná akce a v Mělníku na Vinobraní, kde sice trochu pršelo, ale lidem to moc nevadilo, což nám udělalo dobře.
Povedená akce byla v Jamné nad Orlicí, kde jsme hráli na místních oslavách (již nevím čeho), kam nás pozval náš dlouholetý kamarád Labaš a tolik vožralejch hasičů jsme v životě neviděli. Pravdou je, že to bylo něco jako masopust, lidé byli v maskách, proto ti hasiči v dobových uniformách nebyli (patrně) profíci ... ale fakt to byla síla.Tak až pojedete okolo Jamné v Orlických horách, navštivte místní restauraci, dejte si výborný guláš a pozdravujte Labaše.
V prosinci již tradičně hrajeme ve Štětí, na Mělníku v Dianě a po několika letech jsme taky hráli na Silvestra a to v Malostranské besedě v Praze. Myslím, že to byli velmi veselé večery ze kterých jste mohli odcházet plni příjemných dojmů, nových přátelství a piva.
Mějte se krásně v tom nové roce a nezapomeňte na nás !


rk

Zpt