BAŤA & KALÁBŮF NĚŽNÝ BEAT

  facebook

AKTUALITY - NOVINKY - OZNÁMENÍ

No konečně ňáká nová aktualita

Honzík + Tomík Tak jsem se konečně dokopal k tomu napsat nějakou aktualitu. Věřte nebo ne, ale tuto zprávu píši již od března a proto je to taková malá rekapitulace, co že se to za těch pět měsíců událo.
V novém roce jsme odehráli několik zajímavých koncertů. Zahájili jsme U vystřelenýho oka. U rozžhavených kamen a nažhaveného publika se nám hrálo náramně. Nemohu zapomenout na Masopustní veselici v Úněticích, tam jsme se vrátili do doby pana Josefa Lady nebo na společný koncert s Pepou Lábusem v New Endu v Trutnově, kde máme, jak jsme zjistili podařenou fanouškovskou základnu. V Praze už celkem pravidelně hrajeme v Balbínově poetické hospůdce a Baťa sólově s občasnými hosty v Salmovský literární kavárně, kde má již pravidlenou klientelu fanoušků. Naopak nás trochu zaskočili koncerty ve Vagonu a v Malostranský, kde vás tedy zrovna moc nepřišlo. No a nesmím zapomenout na klasické taneční reje, které pořádáme na Mělníku v Dianě a v kulturáku ve Štětí, kde i přes hokejový mač se Slováky přišlo dost fanynek a fandů (ti po 22 hod.)
Nyní bych měl začít slibovat, co všechno připravujeme, kdy se konečně bude točit ta třetí deska, zda to bude novinka nebo " the best of " anebo Baťova sólovka a jaké jsou plány pro další dny a týdny. Ano, plánujeme, ale radši nebudu slibovat, jako minulý rok. Nechte se překvapit neb jsou dvě možnosti, buď něco vydáme nebo ne.
Taky je zajímavé kolik máme fanoušků na severu Jižní Ameriky. Moc je zdravíme a těšíme se, že se někdy potkáme na nějakém školním výletě.
Musím zde poděkovat našim fans za hezké příspěvky a pozdravy a za fota, které jste z vašich archívů vydolovali. Zvláště fanda Baťa dodal několik pozoruhodných fotografií, které ihned vkládám do nové fotogalerie pod názvem "Křest CD Druhý břeh" a "Trochu historie".
Toť vše. Uvidíme se v létě - viz. koncerty.


rk

PS. Ti dva chlapíci na fotce jsou naši bubeníci - Honzík a Tomík.

Zpt