BAŤA & KALÁBŮF NĚŽNÝ BEAT

  facebook

AKTUALITY - NOVINKY - OZNÁMENÍ

Léto budiž pochváleno

Benátská noc v poledneToto léto nebylo vůbec špatné, zvláště srpen, slunce hřálo, hodně se hrálo, pívo teklo proudem .... a odehráli jsme také dost dobré koncerty.
Prázdniny jsme zahájili na festivalu v Bohušovicích nad Ohří a večer pokračovali v Lhotce u Mělníka. Na obou akcích bubnoval navrátilec Tomáš Bárta.
Další týden jsme hráli třikrát v Praze, kde pro změnu vypomohl excelentní hrou na basu Vlastík VHB Husák. Poslední den v červenci jsme se vydali v kompletní sestavě (i s Honzíkem), posíleni sopránkou Karla Zuba Švába do Turnova na Benátskou noc.
Druhý měsíc prázdnin jsme zahájili v malebné hospůdce v Habřině u Úštěka a pak následovalo zajímavé vystoupení (bez bubnů, ale se sopránkou) v Radotíně v hospodě U Piggiho. Ten den pršelo jen se lilo, ale jak známo, když hraje Baťa s Kaláby,tak neprší ... pršet přestalo okolo 21 hod., takže tam opravdu moc lidí nezůstalo, ale přesto jsme pár věcí zahráli.
Až se někdy dočtete, že tam hrajeme, neváhejte a přijeďte - je tam opravdu moc krásně ... když neprší.
Po čase jsme taky hráli na Mělníku v nepříliš oblíbené Pivovarské hospodě, zvládli jsme to v pohodě a druhý den ráno, hurá do Trutnova.
Na Open Air v Trutnově jsme se dost těšili neb na takovým festivalu nehrajete denně (to samé platí pro Benátskou noc).Koncert se myslím dost vydařil. Jen mě bylo trochu líto Radomila Uhlíře, když nemohl ukecat námi rozvášněný dav, že hrát již nebudeme. Nemohu se také nezmínit o tom kterak panu V.Havlovi cédéčko jsme dali. To bylo tak ....
Kdo nebyl, zaváhal.
Poslední větší akcí těchto prázdnin bylo vystoupení na Horolezeckém filmovém festivalu v Teplicích nad Metují. Bylo to moc hezký, až na tu nekonečně dlouhou cestu, chudák šofér-bubeník Honzík ... Zahráli jsme, jako vždy dobře a už se těšíme na další ročník a na další hraní.
Mějte se fajn, užijte si zbytku léta a někde čau.

rkZpt